GBV ГО «Неємія»

gbv go neemiya

Знайомтесь, команда GBV ГО «Неємія» (робота у напрямку запобігання гендерно зумовленого та домашнього насильства) Людмила Кохана, Ольга Руіна, Марина Масюк та Ірина Прокопенко. Щодня дівчат можна зустріти у кав’ярні («наш офіс» – так жартують самі героїні), де команда проводить час за робочими розмовами та плануванням. Напередодні жваво будували плани та обговорювали деталі роботи на 2023 рік. 

«Наразі у цьому році продовжимо роботу у 4 громадах Закарпатської області, плануємо провести 6 інформаційних сесій для щонайменше трьох сотень учасниць, під час яких буде залучено юристів, представників місцевої влади, соціального захисту, поліції превенції, - розповідає Людмила Кохана, - На таких сесіях зазвичай інформуємо та консультуємо стосовно наступних питань:

Безпечний простір для жінок та дівчат «Вільна»

В Ужгороді, як і в Києві, Дніпрі, Запоріжжі та Одесі працює простір для жінок та дівчат «Вільна».  

«Вільна» – це безпечний простір, де кожну жінку і дівчину, що перебуває у складній життєвій ситуації, вислухають і зрозуміють. Адміністраторка, психологиня та соціальна працівниця завжди готові проконсультувати жінок та надати інформацію щодо доступних сервісів підтримки. У календарі заходів простору «Вільна» заплановані групові та індивідуальні сесії з психологом, кар’єрні сесії, зустрічі з експертками у сфері здоров’я, культури тощо.

Простір «Вільна» знаходиться в Ужгороді за адресою: вул. Верховинська, 36.

Ініціатива реалізується у межах гуманітарного реагування UNFPA за підтримки урядів Великої Британії, Канади, Данії та американського народу (USAID).

Хаб «ВОНА»

ГО «Неємія» - партнер Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні в реалізації проєкту «ВОНА хаб».

Кар’єрний хаб пропонує жінкам, постраждалим від домашнього / гендерно зумовленого насильства, послуги для вдосконалення професійних навичок та успішного працевлаштування.

Дуже часто саме економічна залежність стає причиною того, що жінки терплять насильство, адже не мають можливості забезпечувати себе і дітей. Кар‘єрний хаб «Вона хаб» дає таку можливість.

Звернувшись у «ВОНА хаб» жінки можуть:

  •  записатися на безкоштовну консультацію до кар’єрної радниці щодо індивідуальної підтримки в пошуку роботи
  • за направленням кар’єрної радниці отримати індивідуальну консультацію психолога чи психологині щодо підтримки під час працевлаштування та адаптації на новому робочому місці
  • подавати заявки на безкоштовні курси, тренінги, вебінари з метою розвитку професійних та комунікаційних навичок.

 

Кар’єрний хаб «ВОНА» працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 по 18.00 за адресою в Ужгороді площа Поштова, 4 Б.

Платформа реалізується Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA Ukraine) за підтримки уряду Великої Британії. 

Проєкт «Відновлення та підтримка ВПО»

Проєкт «Відновлення та підтримка внутрішньо переміщених осіб» знаходиться на етапі завершення, а це означає, що пора підбивати підсумки! 

Допомога ВПО

Допомога ВПО  ( у партнерстві з Агентством ООН у справах біженців, СОС.Дитячі містечка, UNFPA- Фонд ООН у галузі народонаселення, Доркас Ейд Інтернешенел Закарпаття, UND та індивідуальних донорів і благодійників)

З 2014 року ГО "Неємія" постійно надає допомогу та всіляку підтримку  ВПО у співпраці  ГО "Донбасс-Закарпаття" та Департаментом соціальної політики,  починаючи з кризового втручання та закінчуючи іхньою інтеграцією. В Україні діє єдина школа інтеграції для ВПО на базі потужностей нашої організації та за рахунок коштів програми "Турбота" Закарпатської ОДА.

ПРО НАС

Громадська організація "Неємія" була створена у 1996 році в Ужгороді і є частиною Міжнародної команди Неємія (nehemia-team.org), що дає можливість залучати до проведення заходів громадської організації наставників, фахівців та волонтерів з різних країн світу.