Допомога ВПО ( у партнерстві з Агентством ООН у справах біженців, СОС.Дитячі містечка, UNFPA- Фонд ООН у галузі народонаселення, Доркас Ейд Інтернешенел Закарпаття, UND та індивідуальних донорів і благодійників) З 2014 року ГО "Неємія" постійно надає допомогу та всіляку підтримку ВПО у співпраці ГО "Донбасс-Закарпаття" та Департаментом соціальної політики, починаючи з кризового втручання та закінчуючи іхньою інтеграцією. В Україні діє єдина школа інтеграції для ВПО на базі потужностей нашої організації та за рахунок коштів програми "Турбота" Закарпатської ОДА. З початку повномасштабної війни 24 лютого 2022 року ми приймаємо ВПО з зон активних бойових дій, здійснюємо евакуацію за кордон, надаємо підтримку Центрам спільного проживання ВПО, необхідну гуманітарну допомогу, психологічну та юридичну підтримку, оцінку та моніторинг. Ми вдячні партнерам та донорам за активну участь у підтримці українців, які постраждали від війни.

 

 

ГО Неємія є неприбутковою благодійною громадською організацією та у своїй діяльності немає на меті отримання прибутку.

ГО Неємія працює над зміцненням громади шляхом пропагування сімейних цінностей та надання соціальних послуг та реалізовує різноманітні проекти : - організація відпочинку, семінарів та тренінгів для подружніх пар, прийомних сімей, опікунів, соціальних працівників; 

  • організація та проведення дитячих, молодіжних та сімейних таборів відпочинку;
  • організація шкіл та програм з дошкільної та позашкільної освіти;
  • проведення семінарів з християнської духовної тематики;
  • надання благодійної допомоги та соціальних послуг дітям І молоді групи ризику та кризовим сім'ям.

Кошти, перераховані Вами як благодійна допомога, не повертаються у випадку нереалізаціїї проекту/-ів . Вони будуть перераховані на інший подібний благодійний проект, а у випадку закриття чи ліквідаціїї організації кошти будуть перенаправлені до іншої (або кількох ) благодійних організацій відповідного виду (згідно Статуту ГО Неємія п.п. 10.6 та пп10.8 та відповідно до діючого законодавства України щодо неприбуткових організацій та установ).

ПРО НАС

Громадська організація "Неємія" була створена у 1996 році в Ужгороді і є частиною Міжнародної команди Неємія (nehemia-team.org), що дає можливість залучати до проведення заходів громадської організації наставників, фахівців та волонтерів з різних країн світу.