Насильство в родині

Насильство в родині

Говорити про насильство в родині все ще не прийнято у нашому суспільстві, адже сказати - це про те, що ситуація вийде на загал. А насильство за ознакою статі для багатьох - це про боротьбу жінок за свої права.

Саме з метою подолати сталі стереотипи у суспільстві щодо гендерно зумовленого та домашнього насильства, допомогти постраждалій/-ому, притягти до відповідальності кривдника працють фахівці та фахівчині цього напрямку. Спільними зусиллями, злагоджено ми можемо відкрито говорити про те, що насильство - це зло, яке не треба приховувати. Перше - викликати поліцію і правильно скласти протокол, терміновий припис для кривдника, наполягати, щоб була прописана завдана моральна на фізична шкода постраждалій. На цьому наголошувала Тетяна Щерба, пані капітан Управління дотримання прав людини Нацполіціі Превенції України.

Консультації та інформування внутрішньо переміщених осіб

konsultatsii2 дні поспіль кар'єрні радниці напрямку "Livelihood " (засоби до існування) ГО «Неємія» проводили консультації та інформували внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Ужгороді щодо можливостей працевлаштування, навчання, перекваліфікації та грантових програм, які діють на території України.

Зустрічі проходили в Центрі гуманітарної допомоги "Совине гніздо" та у Центрі допомоги переселенцям «ЯМаріуполь".

Основна мета таких інформувань, що проводяться ГО «Неємія» спільно з Агенцією ООН у справах біженців сприяння фінансовій незалежності ВПО на Закарпатті, допомога малому релокованому бізнесу та підтримка ініціатив, які можуть стати бізнесом і приносити дохід.

Конференція "СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНОГО ІНКЛЮЗИВНОГО СЕРЕДОВИЩА"

konferentsija

‼️

Запрошуємо працівників освіти, учителів, асистентів дітей, асистентів учителів, батьків, працівників соціальної сфери на конференцію, яка проходитиме на базі Навчального центру ГО "Неємія" в Ужгороді.

Тема конференції «СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНОГО ІНКЛЮЗИВНОГО СЕРЕДОВИЩА».
✅

Організатор – ГО «НЕЄМІЯ» у співпраці з Ужгородським національним університетом в рамках реалізації проєкту «Покращення доступу до якісної інклюзивної освіти для дітей з особливими освітніми потребами в Ужгороді/Закарпатті шляхом розвитку потенціалу мультиплікаторів» (Україна-Німеччина) “BMZ 5729”

‼️

Завдання та мета проєкту, який реалізовує в Ужгороді/Закарпатті ГО «Неємія» - навчання вчителів, батьків, соціальних працівників, асистентів вчителів, асистентів дитини, вихователів. Ефективне застосування нових методів орієнтованої на дитину педагогіки.

10 травня 2023 року 10.30-15.00
✅

Початок реєстрація 10.00

Місце проведення: ГО «НЕЄМІЯ», м. Ужгород, вул. Верховинська, 36
Для довідки телефонуйте : 
☎️
(050) 540 68 52,
 
☎️
(050) 817 74 87

ФОРУМ 2023

Форум із запобігання та протидії насильству у Закарпатській області провела ГО «НЕЄМІЯ» 20 квітня 2023 року у Тячеві. Близько 70 учасників - представників громадських та міжнародних організацій, освіти, охорони здоров’я, соціальних служб, сервісних служб презентували свою діяльність у вирішенні проблеми насильства, планували співпрацю, обмінювались досвідом.

Мета форуму, який організувала ГО «НЕЄМІЯ» у партнерстві з UNHCR Ukraine - Aгентством ООН у справах біженців в Україні - об’єднати зусилля у питанні протидіі та запобіганню гендерно зумовленому та домашньому насильству, адже тільки протягом минулого року більше 1300 мешканців Тячівської громади звернулись на гарячу лінію поліції з повідомленням про те, що є постраждалими від насильства та потребують допомоги.

Об’єднати зусилля та допомогти постраждалим, працювати разом владі та громадському сектору, щоб попередити випадки насильства в громадах області, підвищити обізнаність та інформування з питань протидії гендерно зумовленому / домашньому насильству – ось про що домовились учасники.

Цікавий досвід, надважливе спілкування, нові знайомства і грандіозні плани!

Благодійне свято-ярмарок у селі Ставне

Більше 300 учасників зібрались на ярмарок, який організувала ГО «НЕЄМІЯ» у селі Ставне. Гості приїхали майже з усієї Закарпатської області - з сіл Жорнава, Волосянка, Нижні Ворота, Кострино, Ужгород.

Це було справжнє свято - з ярмарком хенд мейду, святковою програмою для дітей, розважальною програмою для дорослих , ну і звісно смаколиками - для усіх.

Свято відвідали наші гості з Агенції ООН у справах біженців.

Наостанок на всіх гостей чекав дуже смачний обід з боб левешем і лавашами! А те, що атмосфера на ярмарку була гостинна, весела та цікава доводять фотографії зі свята!

Дочірні категорії

ПРО НАС

Громадська організація "Неємія" була створена у 1996 році в Ужгороді і є частиною Міжнародної команди Неємія (nehemia-team.org), що дає можливість залучати до проведення заходів громадської організації наставників, фахівців та волонтерів з різних країн світу.