Про нас

Громадська організація "Неємія" була створена у 1996 році в Ужгороді і є частиною Міжнародної команди Неємія (www.nehemia-team.org), що дає можливість залучати до проведення заходів громадської організації наставників, фахівців та волонтерів з різних країн світу.

Як громадська організація розвитку, ми прагнемо, щоб діти та молодь мали можливість жити незалежним життям з позитивним баченням.

НАШІ ЦІННОСТІ

Людина з її фізичними, психологічними та духовними потребами - найбільша цінність.

НАША МЕТА

Мета організації - зміцнення громади шляхом пропагування сімейних цінностей та надання соціальних послуг:

- організація відпочинку, семінарів та тренінгів для подружніх пар, прийомних сімей, опікунів, соціальних працівників;

- організація та проведення дитячих, молодіжних та сімейних таборів - відпочинку;

- організація шкіл та програм з дошкільної та позашкільної освіти;

- проведення семінарів з християнської духовної тематики;

- надання благодійної допомоги та соціальних послуг дітям І молоді групи ризику та кризовим сім'ям.

Чому саме Неємія?

Неємія - приклад людини великих можливостей. Трохи історії. Неємія жив у V ст. до н.е., мав високий статус і служив при дворі перського царя Артаксеркса I в Сузах. Цар доручив Неємії відбудувати зруйновану Єрусалимську стіну, дав йому армію. Неємія залучив до відбудови стіни майже всіх жителів міста. Будівельники працювали, а армія захищала місто від нападів з боку сусідніх народів.

Неємія відбудував стіну Єрусалиму за 52 дня і цим  підняв статус Єрусалима до головного міста Юдеї. За такий короткй час Неємія, прикладаючи максимальні зусилля, зробив майже неможливе.

ЩО МИ РОБИМО

На базі Навчального Центру функціонує готель «Гостинний дім» та кафе, що дає можливість надавати послуги з проведення конференцій, семінарів, таборів та відпочинку.

Працює дитячий розвиваючий центр цілоденного перебування за методикою Марії Монтессор: підготовка до школи, заняття з англійської мови, музики, ритміки, танців, малювання, ліпки та заняття з розвитку уваги, логіки, моторики.

З 2021 року у нас запрацювала початкова школа з інклюзивними класами.

Навчальний центр знаходиться на горі Червениця, біля лісового масиву, поблизу кордону зі Словаччиною, включає аудиторії, конференц-зал на 120 чоловік, бібліотеку, тренажерну кімнату, територію зі спортивними та дитячими майданчиками, терасами та бесідками.

ПРО НАС

Громадська організація "Неємія" була створена у 1996 році в Ужгороді і є частиною Міжнародної команди Неємія (nehemia-team.org), що дає можливість залучати до проведення заходів громадської організації наставників, фахівців та волонтерів з різних країн світу.